Orejime (2.0.16) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
