Orejime (2.0.16) - en to kn translation catalogue (31 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: unknown
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: About
kn: ಕುರಿತು
