Orejime (2.0.8) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: unknown
he: אחר

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Label
he: תווית

en: Background Color
he: צבע רקע

en: View
he: צפיה

en: Continue
he: להמשיך

en: Created
he: נוצר

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Domain
he: דומיין

en: Colors
he: צבעים

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Debug
he: אתר באגים

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: About
he: אודות

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
