Orejime (8.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (35 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Texts
et: Tekstid

en: Debug
et: Siluma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: About
et: Programmist

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
