Orejime (8.x-1.0-rc7) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Domain
sk: Doména

en: Text color
sk: Farba textu

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Debug
sk: Ladenie

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: About
sk: Informácie o

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia
