Orejime (8.x-1.0-rc8) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Background Color
ca: Color del fons

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Domain
ca: Domini

en: Text color
ca: Color del text

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Debug
ca: Depuració

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: About
ca: Detalls

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Enabled by default
ca: Habilitat de forma predeterminada

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
