Orejime (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Required
de: Zwingend

en: Domain
de: Domäne
