Orejime (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Label
my: အညွန်း

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: Enabled by default
my: နဂိုကတည်းကခွင့်ပြုထားသည်

en: Language settings
my: ဘာသာစကားဆိုင်ရာ အပြင်အဆင်များ
