Organization Chart Block (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Color
de: Farbe

en: Root
de: Hauptebene

en: Organization
de: Organisation

en: About
de: Über
