Organization Chart Block (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Root
fi: Päätaso

en: Organization
fi: Organisaatio

en: About
fi: Tietoja
