Organization Chart Block (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Color
fr: Couleur

en: Root
fr: Racine

en: Organization
fr: Organisation

en: About
fr: À propos
