Organization Chart Block (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Root
kn: ಮೂಲ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
