Organization Chart Block (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Color
nl: Kleur

en: Root
nl: Basis

en: Organization
nl: Organisatie

en: About
nl: Over
