Organization Chart Block (1.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
ru: Цвет фона

en: Color
ru: Цвет

en: Root
ru: Корень

en: Organization
ru: Организация

en: About
ru: Информация
