Organization Chart Block (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
sv: Bakgrundsfärg

en: Color
sv: Färg

en: Root
sv: Rot

en: Organization
sv: Organisation

en: About
sv: Om
