Organization Chart Block (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Color
uk: Колір

en: Root
uk: Корінь

en: Organization
uk: Організація

en: About
uk: Про модуль
