Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: General
be: Агульны

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: About
be: Аб
