Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: The configuration options have been saved.
bn: কনফিগারেশন সংক্রান্ত অপশন সংরক্ষিত হয়েছে।

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: General
bn: সাধারণ

en: Uninstall
bn: আনইন্সটল

en: About
bn: সম্পর্কে
