Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Background
da: Baggrund

en: Separator
da: Skilletegn

en: General
da: Generelt

en: Uninstall
da: Afinstallér

en: About
da: Om

en: Numbered list
da: Nummereret liste

en: Organization name
da: Organisation
