Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: General
el: Γενικά

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: About
el: Περί

en: Numbered list
el: Αριθμημένη λίστα
