Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Separator
gl: Separador

en: General
gl: Xeral

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: About
gl: Información

en: Numbered list
gl: Lista numerada
