Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Separator
gu: વિભાજક

en: General
gu: સામાન્ય

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: About
gu: વિશે

en: Numbered list
gu: ક્રમાંકિત સૂચી
