Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: Separator
he: מפריד

en: General
he: כללי

en: Uninstall
he: הסרה

en: About
he: אודות

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת
