Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: URL
hi: यूआरएल

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: General
hi: सामान्य

en: Uninstall
hi: स्थापना रद्द करें

en: About
hi: के बारे में
