Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: URL
is: vefslóð

en: Separator
is: Skilja

en: General
is: Almennt

en: Uninstall
is: Fjarlægja

en: About
is: Um
