Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Separator
jv: Watesan

en: General
jv: Umum

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: About
jv: Ngenani
