Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Uninstall
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಿದ್ದನ್ನು ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: About
kn: ಕುರಿತು
