Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: General
ku: گشتی

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: About
ku: دەربارە
