Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Separator
lt: Skirtukas

en: General
lt: Bendras

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: About
lt: Apie

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas
