Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: General
nl: Algemeen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: List style
nl: Lijstweergave

en: About
nl: Over

en: Organization Name
nl: Organisatienaam

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Organization name
nl: Organisatienaam

en: Optional description.
nl: Optionele beschrijving.
