Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Separator
th: คั่น,แยก

en: General
th: ทั่วไป

en: Uninstall
th: ลบโมดูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Numbered list
th: รายการลำดับเลข
