Organization Field (1.1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل
