Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: General
ast: Xeneral

en: Uninstall
ast: Desinstalar
