Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Default
az: Susmaya görə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: General
az: Əsas

en: Uninstall
az: Silin

en: About
az: Haqqında
