Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Default
cy: Diofyn

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Uninstall
cy: Dad-osod
