Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Background
de: Hintergrund

en: Separator
de: Trennzeichen

en: General
de: Allgemein

en: Uninstall
de: Deinstallieren

en: List style
de: Listen-Stil

en: About
de: Über

en: Organization Name
de: Name der Organisation

en: Numbered list
de: Nummerierte Liste

en: general
de: Allgemein

en: Organization name
de: Name der Organisation

en: Optional description.
de: Optionale Beschreibung.

en: Bulleted list
de: Aufzählungsliste
