Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་
