Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Separator
fi: Erotin

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: About
fi: Tietoja

en: Numbered list
fi: Numeroitu lista
