Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Background
fr: Arrière-plan

en: Separator
fr: Séparateur

en: General
fr: Général

en: Uninstall
fr: Désinstaller

en: About
fr: À propos

en: Numbered list
fr: Liste ordonnée

en: Organization name
fr: Nom de l'organisation
