Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Default
id: Bawaan

en: Separator
id: Pemisah

en: General
id: Umum

en: Uninstall
id: Hapus instalan

en: About
id: Tentang

en: Numbered list
id: Daftar angka
