Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Uninstall
km: លុប

en: About
km: អំពី
