Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: General
lv: Galvenie

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: About
lv: Par

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts
