Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Uninstall
nn: Avinstaller
