Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Separator
oc: Separador

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: About
oc: A prepaus
