Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Background
pl: Tło

en: General
pl: Ogólne

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: About
pl: O stronie

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Numbered list
pl: Lista numerowana

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji
