Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: URL
fa: نشانی

en: Separator
fa: جداکننده

en: General
fa: عمومی

en: Uninstall
fa: عزل

en: About
fa: درباره

en: Numbered list
fa: سجل عددی
