Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: General
ps: ټوليز

en: About
ps: په اړه

en: Numbered list
ps: شمېريال لړ
