Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Background
pt: Fundo

en: Separator
pt: Separador

en: General
pt: Geral

en: Uninstall
pt: Desinstalar

en: About
pt: Sobre

en: Numbered list
pt: Lista numerada

en: Organization name
pt: Nome da organização
