Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: General
sk: Všeobecné

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: About
sk: Informácie o

en: Numbered list
sk: Číslovaný výpis
