Organization Field (1.1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: General
sl: Splošno

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: About
sl: O modulu
